o nás | Záhradníctvo
Záhradníctvo

Sme kreatívny tím, ktorý sa vďaka skúsenostiam a nápadom postará o to, aby bola vaša záhrada dokonalá.

Naša prvá záhrada bola zrealizovaná v roku 2004 a to na Ibize, kde sme pôsobili až do roku 2011. Po príchode na Slovensko sme otvorili záhradné centrum v Ružomberku a pokračujeme v realizácii záhrad, inštalácii automatických závlah, čistenie studní a vrtov, údržbe zelene a prác spojených zo záhradou. Taktiež kladieme zámkové dlažby, staváme gaviónové ploty a terasy z dreva alebo z drevoplastu.

V našej predajni DecoGarden Ružomberok, nájdete pestrý sortiment rastlín a drevín. Ponúkame vám kvalitné rastliny pestované na Slovensku, ktoré vďaka dobre vyvinutému koreňovému systému najlepšie odolávajú nepriazni klimatických podmienok a dosahujú lepšie výsledky pri raste.

Ďalej ponúkame substráty, hnojivá, farebnú štiepku, záhradné textílie, doplnky do záhrady, záhradné sedenia, krby, altánky, chatky, detské domčeky... U nás tiež nájdete substráty, hnojivá a mulčovaciu kôru značky FLORIMO®, ktorá sa nepredáva v obyčajných obchodných reťazcoch len v špecializovaných záhradných centrách a kvetinárstvach - tam kde sa o Vás postarajú odborníci. 

admin (13-02-2019 17:24:25)

nasledujte nás